Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
604509863
info@LKstore.cz
Hodnocení obchodu
Prodávané značky
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany osobních údajů
Odstoupení od kupní smlouvy
Formulář pro uplatnění reklamace
O nás
Jak nakupovat
Podmínky soutěží
Moje objednávka
Kontakty
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Halloween
Blog
Novinky
Dárkové poukazy
Čokoláda a kakaové produkty
Čokoláda
Kakao
Kakaové máslo
Cukrářské barvy
Gelové barvy
Barvy do čokolády
Jedlé fixy
Prachové barvy
Airbrush barvy
Barvy ve spreji
Tekuté barvy pro malování
Alkohol, glazury a čističe
Dekorační barvy
Běloby
Cukrářské pomůcky
Pomůcky pro práci s čokoládou
Pomůcky pro dekorování
Stojany
Fólie do forem
Cukrářský airbrush
Literatura
Zdobící špičky a sáčky
Dekorace a zdobení
Jedlé dekorace
Nejedlé dekorace
Formy na dorty a dezerty
Formy na dezerty
Formy na dorty
Formy na vklady a disky
Potahovací a modelovací hmoty
Modelovací hmoty
Potahovací hmoty
Cukrové květiny
Marcipán
Potřeby na pečení
Cukrářské košíčky
Dortová lízátka, nanuky
Plechy na pečení a mřížky
Podložky na pečení
Pomůcky pro pečení
Servírování a ukládání
Krabice
Podložky a výztuže
Kelímky Fingerfood
Obalové materiály
Suroviny a ingredience
Fondánové polevy, sirupy, želatiny
Lesky a jedlý papír
Lyofilizované ovoce
Mouky a cukry
Ochucovadla a náplně
Ořechová másla a pasty
Ořechy a semínka
Ostatní suroviny a přípravky
Polevy
Sametový efekt - VELVET
Smetany, tuky
Směsi na pečení
Tylo a lepidla
Ztužovače do smetany a želatiny
Ekonomické balení
Doporučeno Míšou Landovou
Kurz pralinek - Zdeněk
Čokolády vhodné na pralinky
Kakaové máslo vhodné na pralinky
Košíčky a krabičky na pralinky
Sáčky a špičky na pralinky
Pomůcky na pralinky
Ochucování pralinek
Formy na pralinky
Barvy na pralinky
Zdobení a ostatní suroviny na pralinky
AKCE!
VÝPRODEJ
Výprodej II.jakost
Aroma a koření
Barvy
Cukrářské košíčky
Cukrové a čokoládové zdobení
Čokolády a polevy
Formy
Krabice a krabičky
Ostatní
Pomůcky
Potahovací a modelovací hmoty
Silikonové formičky
Stencily
Stojany
Stuhy
Suroviny
Svíčky a fontány
Špičky
Zápichy
Vykrajovátka
Literatura
Podložky
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Potahovací a modelovací hmoty
Potahovací a modelovací hmoty
, Strana 4
Modelovací hmoty
Potahovací hmoty
Cukrové květiny
Marcipán
Nejprodávanější
Smartflex Velvet Mandle 1kg
Skladem
SMARTFLEX-VEL-MAN-1
259 Kč
(231,25 Kč bez DPH)
Saracino modelovací hmota White - bílá 250g
Skladem
LK-2121.1
95 Kč
(84,82 Kč bez DPH)
Smartflex Velvet Mandle 250g
Skladem
LK-2122.1
78 Kč
(69,64 Kč bez DPH)
289 Kč
–10 %
Lumea modelovací hmota Professional, 1kg
Skladem
93137
Původně:
289 Kč
(–10 %)
260,10 Kč
(232,23 Kč bez DPH)
75 Kč
–10 %
Lumea Fondant - potahovací hmota, černá, 250g
Skladem
LK-3152
Původně:
75 Kč
(–10 %)
67,50 Kč
(60,27 Kč bez DPH)
Saracino modelovací hmota White - bílá 1kg
Skladem
SAR-BIL-1
345 Kč
(308,04 Kč bez DPH)
239 Kč
–10 %
Lumea Fondant - potahovací hmota, mandlová, 1kg
Skladem
LK-3131
Původně:
239 Kč
(–10 %)
215,10 Kč
(192,05 Kč bez DPH)
72 Kč
–10 %
Lumea Fondant - potahovací hmota, mandlová, 250g
Vyprodáno
34490
Původně:
72 Kč
(–10 %)
64,80 Kč
(57,86 Kč bez DPH)
249 Kč
–10 %
Lumea Modela - modelovací hmota, bílá, 1kg
Skladem
LK-3133
Původně:
249 Kč
(–10 %)
224,10 Kč
(200,09 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
133
položek celkem
Výpis produktů
Maro Marcipán 1:3 2,5kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
577,68 Kč bez DPH
647 Kč
Měrná cena:
258,80 Kč / 1 kg
Do košíku
MARO-MAR-25
Maro Marcipán 1:3, 1,25kg
Skladem
316,96 Kč bez DPH
355 Kč
Měrná cena:
284 Kč / 1 kg
Do košíku
MARO-MAR-125
Maro Marcipán 1:3, 4x2,5kg
Na dotaz
2 085,71 Kč bez DPH
2 336 Kč
Měrná cena:
233,60 Kč / 1 kg
Detail
10kg
MARO-MAR-1000
MECflex Mandorla 1kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
213,39 Kč bez DPH
239 Kč
Měrná cena:
239 Kč / 1 kg
Do košíku
28307
Akce
999 Kč
–11 %
MECflex Mandorla 4kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
793,75 Kč bez DPH
889 Kč
Měrná cena:
222,25 Kč / 1 kg
Do košíku
29849
Roll Decor modelovací Zeelandia 2,5kg
Skladem
391,96 Kč bez DPH
439 Kč
Měrná cena:
175,60 Kč / 1 kg
Do košíku
ROLL-DECOR-MOD-25
Roll Decor potahovací Zeelandia, 2,5kg
Skladem
391,96 Kč bez DPH
439 Kč
Měrná cena:
175,60 Kč / 1 kg
Do košíku
LK-2389.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino Gum Pasta Bouquet, 250g
Vyprodáno
88,39 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 1 kg
Detail
LK-2149.1
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Black - černá 1kg
Skladem
308,04 Kč bez DPH
345 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 1 kg
Do košíku
LK-1838.1
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Black - černá 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2108.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Blue - modrá 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Do košíku
LK-2117.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Brown - hnědá 250g
Vyprodáno
79,46 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
356 Kč / 1 kg
Detail
LK-2109.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Fuchsia - tmavě růžová 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2110.1
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Green - zelená 1kg
Na dotaz
308,04 Kč bez DPH
345 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 1 kg
Detail
26723
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Green - zelená 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2116.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota grey - Šedá 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
92645
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Light Baby Blue - Baby modrá 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
60724
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Light Baby pink - Baby růžová 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Do košíku
21122
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Light Blue - světle modrá 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2119.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota light brown - Světle hnědá 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
92644
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Light Green - světle zelená 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2113.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Navy blue - námořnická modrá 250g
Skladem
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Do košíku
60722
HALLOWEEN
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Orange - oranžová 250g
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2111.1
Bezlepkové - Gluten Free
Saracino modelovací hmota Pink - růžová 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
84,82 Kč bez DPH
95 Kč
Měrná cena:
380 Kč / 1 kg
Detail
LK-2115.1
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 6.
1
4
6
133
položek celkem
Nahoru